انگیزشیبیو دپحس خوبروانشناسیشخصیت شناسیعشقفالفال پیشگوییفال ماهانهمتولدین هر ماه

فال پیشگویی سه ماه تابستان سال 1403

فال پیشگویی

فال پیشگویی سه ماه تابستان سال 1403

🔥 متولدین ماه فروردین 🔥

🔖تابستان 1403 برای بیشتر متولدین فروردین سرشار از اتفاقات مثبت خواهد بود. ممکن است در ابتدای ماه تیر با یک سری موانع روبرو می‌شوید که شاید باعث ناراحتی شما شود ولی به مرور راه حل این موانع رو پیدا خواهید کرد. برخی از شما در حیطه کاری گزینه های زیادی پیش رو دارید که باعث سردرگمی شما می شود. تعدادی از افراد شاغل یک تغییر کار دارید و جایگاه شما یا رتبه کاری تان تغییر می کند و این امر برای شما منفعت زیادی دارد.برخی از شما که بین 25 تا 45 سال سن دارید، با شروع ماه شهریور، در زمینه مالی، چالش هایی پیدا می کنید که سردرگم تان می کند و ممکن است به وام های اعتباری کوتاه مدتی نیاز پیدا کنید.

🔥 متولدین ماه اردیبهشت 🔥

🔖در سه ماه گرم سال، تحولات زیادی برای متولدین اردیبهشت دیده می شود که بیشتر آن ها دارای بار مثبت هستند و بیشتر تغییراتی که رخ می دهند برایتان رضایت بخش خواهد بود.اکثر شما یک دوره بسیار مثبت خواهید داشت با دفع انرژى های منفى اطرافتان. در سه ماهه دوم سال ستارگان در زمینه مراودات به نفع شما خواهند بود به اين معنى كه خداوند افرادى را سر راه شما قرار ميدهد كه ترقى شما را رقم ميزنند یا مشکلی را برایتان حل خواهند کرد. مشاهده مهم دیگر طالع متولدین اردیبهشت،از دید تیم سایت چهارفصل برقراری یک پیوند قدیمی است ، شاید فردی که از گذشته می شناختید باشد و شاید هم مربوط به یکی از دوستان و نزدیکانتان باشد که برایش چنین پیوندی افتاده و خیلی سریع هم کارهایش انجام می شود ، اگر مرتبط با شما بود این را بدانید راهتان باز است و کسی نمی تواند مانعی برای شما شود. سرمایه ای از دست رفته برای شما برخواهد گشت ، یا به طریقی جبران خواهد شد..

🔥 متولدین ماه خرداد 🔥

🔖اتفاقاتی در این سه ماه برایتان میفتد که برای برخی از آن ها مدت ها انتظار کشیده اید.همچنین برخی گره ها به خصوص گره های مالی برایتان باز می شود و پول های نسبتا خوبی به دستتان خواهد رسید.با این حال چالش ها و مسائلی هم وجود خواهد داشت که باید آن ها را در نظر بگیرید. تعدادی از شما سفری در پیش خواهید داشت که کمی در رفتن به این سفر دو دل هستید اما اگر بروید برایتان خوب است و خطری تهدیدتان نمی کند.اگر شاغل هستید تا چند وعده دیگر در کارتان ارتقا پیدا خواهید کرد که سطح درآمد شما را بالا می برد. همچنین برای برخی از شما پیشنهادات شغلی خوبی دیده می شود که از نظر درآمدی خوب است ولی علاقه ای به این شغل ندارید و شاید به اجبار به این پیشنهادات پاسخ بدهید.

🔥 متولدین ماه تیر 🔥

🔖تابستان امسال برای متولدین تیر، به طور کلی بدون هیجانات و چالش های خاص خواهد بود با این حال انرژی خوانی طالع این اشخاص نشان میدهد در سه ماه آینده می توانند شاهد برخی اتفاقات بزرگ در زندگی خود باشند. برای برخی از شما این اتفاقات مالی و شغلی و برای برخی دیگر عاطفی و احساسی است.همینطور یک سری اختلاف و ناراحتی در این سه ماه دارید که این اختلاف خانوادگی است چه متاهل هستید و چه مجرد هستید، چند مشاجره خواهید داشت اما اين موضوعى نيست كه نگرانش باشيد، چون منجر به اتفاقات بد نميشود، افراد دوروی زیادی دور و برتان هستند و در فصل هاى گرم رفت و آمد با شما دارند خيلى مراقب حرف زدنتان با این افراد باشید چون ظاهر خوبی دارند و در باطن زیاد خوب نیستند.

🔥 متولدین ماه مرداد 🔥

🔖بیشتر متولدین مرداد در تابستان امسال از هارمونی و آرامش در روابط و همینطور کسب و کار خود لذت خواهند برد. همچنین اکثر شما فعل و انفعالات و شیدایی تازه ای را در رابطه احساسی خود تجربه خواهید کرد.اگر کمی تمرکز خودتان را بیشتر کنید و از موانع ذهنی خود عبور کنید همه چیز مطابق نقشه هایتان پیش خواهد رفت. از این آرامش و ثبات برای حل مسائل جدی تر استفاده کنید. برای استراحت و تفریح خود نیز زمانی را در تابستان امسال در نظر بگیرید. تعدادى متولد مرداد كه از سال پيش خيلى مشكلات را پشت سر گذاشته اند امسال و به خصوص در همین تابستان مورد عنايت كائنات قرار گرفته و گره ای از زندگی شان در حال باز شدن است و از یک مشکل بزرگ که خیلی وقت است درگیرش هستید خلاص میشوید.

🔥 متولدین ماه شهریور 🔥

🔖خبرهای بسیار خوبی برای متولدین شهریور در راه است.مخصوصا در مسائل شغلی و مالی اتفاق های خیلی جذابی برایتان خواهد افتاد. همه نشانه ها حاکی از آن است که به دست تعداد بالایی از شما پول خوبی خواهد رسید و خیالتان را در مورد برخی مسائل مالی راحت می کند. وقتش رسیده که تلاش ها و ایده های شما به نتیجه برسد و بتوانید چیزهایی را که کاشته اید، درو کنید.شما به جایگاه بسیار بالایی خواهید رسید اما نباید به خود مغرور شوید و رفتارتان را با اطرافیان تغییر دهید، بلکه باید به آن ها هم مسیر پیشرفت را نشان داده و کمکشان کنید.

 

انواع فال و فال روزانه خود را در چهارفصل بخوانید
💯 فال پیشگویی سه ماه تابستان سال 1403 💯

 

🔥 متولدین ماه مهر 🔥

🔖در تابستان یک فرصت مطلوب برای شما پیش خواهد آمد. برج میزان تحت سلطه كائنات قرار گرفته است و انرژی های کائناتی در این فصل تاثیرات زیادی را روی تصمیمات شما خواهد داشت و باید سعی کنید تا جایی که می توانید از افکار و کلمات منفی دوری کنید. تعدادی از شما باید کمی مراقب دخل و خرج هایتان باشید و اگر می توانید مقداری پول کنار بگذارید چون ممکن است به زودی با بحران و اتفاقی رو به رو شوید و نیاز شود از این پس انداز استفاده کنید. فقط حواستان باشید که این کارتان موجب خساست نشود و همین که جلوی خرج های اضافی را بگیرید کافی است.اگر فردی دور و برتان است که ع یا ر در نامش دارد از شما زیاد پنهانکاری دارد و خیلی چیزها را از شما پنهان میکند. از یک تماس شماره ۴ خبرهای زیادی دریافت میکنید که شنیدن این اخبار هیجان زیادی برایتان دارد.

🔥 متولدین ماه آبان 🔥

🔖تابستان امسال برای متولدین آبان، هم دارای اتفاقات خوشحال کننده هست و هم مسائلی وجود دارد که ممکن است شما را ناراحت کند یا باعث رنجش شما شود.اما به طور کلی این سه ماه برایتان مثبت تلقی می شود. اخیرا استرس و نگرانی های فراوانی داشته اید که این استرس ها شما بسیار کلافه کرده است.این استرس ها با خبری که به زودی به شما می رسد پایان می باید و کمی آرامش پیدا خواهید کرد.یک خبر خوب از تیم سایت چهارفصل برای آبان ماهی ها اینکه یک پول برای شما می آید که آمدن این پول دلتان را شاد می کند طوری که از ته دل میخندید.برخی از متولدین،با این که اخیرا کارتان کساد بوده است و نتوانستید از نظر شغلی رضایت خود را جلب کنید،شرایط به زودی تغییر خواهد کرد و سطح درآمد شما بالا خواهد رفت.

🔥 متولدین ماه آذر 🔥

🔖باید خود را برای اتفاقات جدیدی در زندگیتان آماده کنید که بیشتر این اتفاقات در زمینه مالی و شغلی خواهد بود. اگر به دنبال کار هستید، این مورد به بهترین شکل برایتان پیش خواهد رفت و به زودی شغلی به شما پیشنهاد می شود که هم مورد علاقه شماست و هم درآمد خوبی را برایتان به ارمغان میاورد . اگر شاغل هستید، در کارتان ارتقا پیدا می کنید یا کاری می کنید که همکارنتان بسیار تحسینتان می کنند.در این سه ماه مسائلی که مدت هاست به دنبال راه حل و جواب برای آن ها می گردید حل می شود.مخصوصا در مورد مسائل مالی که اتفاقات خوب و جذابی برایتان خواهد افتاد. فقط باید یادتان باشد که در کارها عجله نکنید و پیوسته و آهسته گام بردارید تا به چیزی که میخواهید برسید.

🔥 متولدین ماه دی 🔥

🔖این تابستان چند اتفاق بزرگ و خوب برای متولدین دی ماه دیده می شود . اگر شاغل هستید یک ترقی و پیشرفت خوبی دارید که از این طرف خیلی شاد و مسرور می شوید . احساس غرور و سربلندی می کنید و یک دلگرمی يا به کارتان يا به زندگیتان پیدا می کنید چون این پیشرفت نتیجه زحمت و تلاش بی پایان خودشماست و به شما آرامش می دهد . همچنین در مسیرهای شغلی خوبی قرار میگیرید و با افراد جدیدی آشنا می شوید که بسیار برای شما سودمند خواهد بود . تعدادی از شما کارتان در مورد یک ملک یا ارث به مشکل خورده و موانع زیادی در این مورد به وجود آمده که ذهنتان را مشغول کرده است.

🔥 متولدین ماه بهمن 🔥

🔖سه ماه تابستان برای متولدین بهمن هم دارای چالش است هم دارای هیجان، هم سر بالایی دارد و هم سر پایینی. گاهی اوقات فکر میکنید اوقات کاملا بر وفق مراد است و گاهی هم فکر میکنید دنیا با شما سر لج دارد. همه این تضادها به خاطر ورود عطارد به مدار ماه تولد شماست. با این حال انرژی همین سیاره شما را از برخی تهدیدات و خطرات محافظت خواهد کرد که این بهترین خبر برای متولدین بهمن است . آخر ماه مرداد یا اوایل شهریور یک شانس بزرگ به سمت شما می آید که میتواند سطح درآمد شما را تغییر دهد . یا پولی به شما می رسد که از میان یک جمع درآمده است و قرعه به نام شما افتاده . این پول هر چه که باشد برای شما بسیار خوب است و گره ی مهمی را از زندگی شما باز می کند.

🔥 متولدین ماه اسفند 🔥

🔖سه ماه تابستان برای متولدین اسفند چند اتفاق بزرگ و مثبت دارد . بعضی از نگرانی های شما چه در مسائل مالی و چه عاطفی رفع خواهد شد.  در واقع ستاره ها به گونه ای قرار گرفته اند که هیچ چیز مانع لذت بردن شما از تابستان نشود . با این وجود برخی موضوعاتی که از قبل برایتان ایجاد شده ممکن است در این تابستان هم مشکلاتی را درست کند . تیم سایت چهارفصل براتون پیشنهاد داره اگر متاهل یا در رابطه عاطفی با شخصی هستید. معاشقه های بیشتری با شریک عشقیِ خود داشته باشید زیرا جذابیت های شما در این مدت دوچندان می شود . میتوانید تاثیرات زیادی بر قلب و روح او بگذارید.اگر مجرد هستید، قلب شما پذیرای یک عشق جدید است.شما در زندگیتان خلا یک عشق جذاب و یک نفری که روحتان با او سازگار باشد را حس می کنید.

انواع فال و فال روزانه خود را در چهارفصل بخوانید
💯 فال پیشگویی سه ماه تابستان سال 1403 💯

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا