روانشناسیشخصیت شناسیفالفال روزانهمتولدین هر ماه

فال روزانه متولدین هر ماه چهارشنبه بیستم تیر ماه سال 1403

فال روزانه متولدین هر ماه

فال روزانه متولدین هر ماه چهارشنبه بیستم تیر ماه سال 1403

 

شخصیت شناسی روانشناسی
•♡•🔮فال روزانه 🔮•♡•
🗓 چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳

🌸 فروردین 🌸
اطرافیانتان شما را مجبور به کاری کرده اند که تمایلی به انجام آن ندارید. در این شرایط به جای این که حرف دیگران برایتان مهم باشد، به ندای قلب تان گوش دهید شما بهتر از هر کس دیگری به شرایط زندگی خود آگاهید و می دانید که چه چیزی به صلاح تان و چه چیزی به ضررتان است. بنابراین تنها نظر خودتان برایتان مهم باشد. به زودی شرایط طوری تغییر می کند که شما بالاخره به آنچه در رابطه عاطفی تان می خواهید، می رسید.

🌷 اردیبهشت 🌷
از آنجا که آخرین فشارهای زیادی را تحمل کردید، پیشنهاد می کنیم که چند روز به سفر بروید و از همه چیز به دور باشید. اگر نگران روند کارهایتان هستید، آنها را به فردی قابل اعتماد بسپارید و مطمئن باشید که همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. شم از شریک زندگی تان انتظارات زیادی دارید. اگر چه این حالت در رابطه عاطفی طبیعی است اما سعی کنید که انتظارات تان را کم کنید تا ناراحتی و دلخوری پیش نیاید. اگر منتظر تماس فردی هستید، به زودی آن را دریافت خواهید کرد.

🌼 خرداد 🌼
اوضاع اطرافتان خوب نیست و این موضوع روی حال و هوای شما نیز تاثیر گذاشته است. سعی کنید این روزها از تنهایی دوری کنید و با دیگران بیشتر در ارتباط باشید. به زودی از طرف فردی که به او علاقه دارید، یک خبر خوب می شنوید. بهتر است که زود تصمیم نگیرید. امروز زمان خوبی برای گرفتن تصمیمات مهم نیست. به خودتان کمی دیگر هم زمان دهید تا در مورد آن موضوع اطمینان حاصل کنید. سفر کوتاهی در راه دارید که اتفاقات خوبی را برایتان رقم خواهد زد.

🌺 تیر 🌺
امروز روز شلوغی در انتظارتان است. اگر چه خسته اید اما به شما حسابی خوش می گذرد. فقط حواس تان به سلامت جسمانی تان باشد. اختلاف نظر شما با شریک زندگی تان، رابطه شما را شکراب کرده است. شریک زندگی تان کمی خودخواهانه تصمیم گرفته است اما بهتر است به جای تلافی، این بار شما کوتاه بیایید. رازی در دل دارید که دوست دارید هر چه سریع تر آن را با دیگران در میان بگذارید. بهتر است تا لحظه آخر آن را فاش نکنید زیرا به ضررتان تمام خواهد شد.

🌻 مرداد 🌻
امروز در خانه بمانید و خستگی های کل هفته تان را به در کنید. ممکن است میهمان ناخوانده ای داشته باشید اما آن هم به شما روحیه می دهد. در چند روزه آینده، شما پاداشی دریافت می کنید که نتیجه سخت کوشی هایتان بوده است. زمان خوبی است تا برای علاقمندی های شخصی و هدف هایی که در سر دارید، در راستای همین پیروزی، برنامه ریزی کنید. حال که ذهنیت خوبی از خودتان را در ذهن دیگران ساخته اید، می توانید برای دریافت کمک روی دیگران حساب کنید.

🪴 شهریور 🪴
از این مدام به این و آن گزارش کارهایتان را بدهید خسته شده اید و دوست دارید که بدون توجه به اطرافیان تان هر کاری را که دوست دارید انجام می دهید. استقلال خوب است اما حواس تان باشد که در این راه زیاده روی کنید زیرا موجب دلخوری اطرافیان تان می شود. وقتی که پای مسائل مالی در میان می آید، باید کمی محتاط تر باشید زیرا هر قدم بدون فکر ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به بار آورد. به زودی فردی که در گذشته او را از دست داده اید، به زندگی تان باز خواهد گشت

شخصیت شناسی روانشناسی
◇☆◇🔮 فال روزانه 🔮◇☆◇
🗓 چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳

🍂 مهر 🍂
امروز بیشتر از همیشه تحت حمایت دوستان و رفقا قرار می‌گیرید و با کمک آنها مشکلات را حل خواهید کرد. به لحاظ مالی چیزی جلودار شما نیست و به رغم اینکه مشکلات مالی گریبان شما را گرفته است، از جایی که حتی فکرش را نمی‌کنید پول خوبی نصیب‌ شما خواهد و تمام گرفتاری‌های مالی‌تان حل می‌شود. انسان پرمحبتی هستید و به همسر یا دلدارتان عشق می‌ورزید، اما این عشق را به زبان نمی‌آورید، امروز روز خوبی برای عاشقی است و سعی کنید آتش عشق خود را با کلام و رفتار به محبوب‌تان ثابت کنید.

🍁 آبان 🍁
امروز کار خاصی ندارید و فراغتی که دست داده را حسابی استراحت کنید و اگر اهل ماساژ هستید، سری به سالن‌های ماساژ بزنید. پولی به کسی قرض داده‌اید و امروز این فرد بدون اینکه شما از او خواسته باشید، پول را به حساب‌تان واریز می‌کند. یکی از اعضای فامیل که در دیار غربت زندگی می‌کند امروز با شما تماس خواهد گرفت و حسابی گفتگو می‌کنید. چند وقتی است که زمان لازم را در کنار اعضای خانواده سپری نکرده‌اید و امروز وقتی را برای صحبت با اهل منزل کنار بگذارید. مدتی است که با فردی می‌خواهید صحبت کنید، امروز زمان خوبی برای گفتگو و تبادل تجربه با این فرد است.

🍂 آذر 🍂
فکرهای منفی زیادی در ذهن دارید و اطرافیان شما را فرد منفی‌بافی می‌دانند، از آنجایی که ذهن گذرگاه رویدادهای خوب و بد زندگی است، بیشتر به فکر سلامت ذهنی خود باشید و اجازه ندهید افکار منفی ذهن شما را اشغال کند. قدر پول را در زندگی می‌دانید و اهل ولخرجی نیستید، این اخلاق در آینده به کمک شما خواهد آمد. اهل مطالعه نیستید اما اگر می‌خواهید از دنیا عقب نمانید، کتاب‌خوانی را به برنامه روزانه‌تان اضافه کنید.

🎄 دی🎄
شما همیشه برای راهنمایی کردن دیگران پیش قدم می‌شوید، تمام تجربیاتی که دارید را در اختیار دیگران قرار می‌دهید اما توصیه می‌کنیم این کار را انجام ندهید زیرا گاهی این کار به نفع شما نمی‌باشد، اثر سوئی برای شما دارد. زیرا با تعریف‌هایی که برای دیگران انجام می‌دهید ممکن است کارهایی را بر علیه شما انجام دهند. تجربیاتی که کسب کرده‌اید را به مانند یک راز نزد خود حفظ کنید، انسان‌ها معمولا رازهایشان را به افراد دیگر منتقل نمی‌کنند.

❄️ بهمن ❄️
شما ممکن است ادعا کنید که در این روزها زندگی‌تان در وضعیت اورژانس قرار گرفته است و برای اداره زندگی‌تان با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستید. اما این موضوعات، همه توهمات ساخته ذهن شما هستند و گرنه شما مشکلات زیادی ندارید یا اگر مشکلات زیادی دارید، خداوند راه حل ﺁنها را هم جلوی پای شما قرار داده است اما شما با بی توجهی از تمام این اتفاقات رد می‌شوید. شما ذاتا فردی هستید که به سادگی می‌توانید زندگی‌تان را تحت کنترل داشته باشید. خوشبختانه شما مشکل حادی در زندگی‌تان ندارید.

☃️ اسفند ☃️
شما امروز حتی اگر معالجه نیز شده باشید، توانایی پرستاری کردن از یک زخم کهنه را دارید. اما فقط در گذشته ماندن بهترین روش برای داشتن زندگی شاد نیست. اکنون شما فرصتی برای تغییر کردن دارید؛ و برای این کار لازم است که بیشتر از یک بار به عقب برگردید. اول باید یاد بگیرید که چگونه می توانید اشتباهات گذشته خودتان را ببخشید، پس از این کار شما خواهید توانست که به جلو حرکت کنید.

فال روزانه خود را در چهارفصل بخوانید 👇
💡شخصیت شناسی روانشناسی💡👇

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا