روانشناسیشخصیت شناسیفالفال روزانهمتولدین هر ماه

فال روزانه متولدین هر ماه روز شنبه شانزدهم تیر ماه سال 1403

فال روزانه متولدین هر ماه

فال روزانه متولدین هر ماه روز شنبه شانزدهم تیر ماه سال 1403

شخصیت شناسی روانشناسی
•♡•🔮 فال روزانه 🔮•♡•
🗓 شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۳

🌸 فروردین 🌸
امروز مشکلات و مسائل مادی ذهن شما را به خود مشغول کرده اند، اما بیشتر نگرانی های شما در این مورد در واقع بی اساس هستند. شما دارید از کاه برای خودتان کوه می سازید و خودتان را بیشتز از آنچه لازم است برای بروز این مشکلات سرزنش می کنید. سعی کنید نگرش خود را تغییر داده و بی طرفانه به این قضیه نگاه کنید. اگراین کار را کنید خواهید دید که با داشتن مدیریت صحیح و اداره ی عاقلانه ی موجودیتان می توانید تمام این مشکلات را پشت سر بگذارید. شما نسبت به نظرات دیگران نگاهی باز و مثبت دارید، اما این می تواند باعث شود وقتی که حق در واقع با شماست آنها را نسبت به خودتان در اولویت قرار دهید.

🌷 اردیبهشت 🌷
امروز صبح که از خواب بیدار می شوید و در آینه به خودتان نگاه می کنید وحشت خواهید کرد! شما احساس می کنید که خیلی زشت تر از همیشه شده اید و اصلا از قیافه ی خودتان راضی نیستید، اما در واقع مشکل از اینجاست که خیلی خسته هستید و در واقع قیافه تان هیچ تغییری نکرده است. شما به کمی استراحت نیاز دارید، اما اگر نمی توانید در خانه مانده و استراحت کنید سعی کنید کمی بیشتز از همیشه به ظاهر خودتن برسید تا آثار این خستگی کمتر در چهره تان هویدا باشند. در پایان روز و بعد از انجام کارهایتان سعی کنید کمی زودتر از معمول به خانه بازگشته و به اندازه ی کافی استراحت کنید.

🌼 خرداد 🌼
امروز شما با بیقراری در تلاش برای به پایان رساندن یکی از پروژه های نیمه تمامی هستید که به عهده دارید، اما در حال حاضر اصلا نمی دانید که چه کار باید بکنید تا این کار را به بهترین نحو ممکن پیش برده و نتایج مورد انتظارتان را به دست بیاورید. نگران نباشید! یکی دو روز دیگر هم برای تکمیل این پروژه وقت بگذارید و اصرار نداشته باشید که حتما همین امروز آن را به پایان برسانید. اگر کمی صبر کنید خواهید دید که کارها خیلی راحت تر از آن چیزی که انتظارش را دارید انجام خواهند شد. عجله کردن در این مورد به ضرر شما تمام خواهد شد و تمام زحمات قبلیتان را هم به باد خواهد داد. کمی صبر داشته باشید!

🌺 تیر 🌺
امروز شما دوست دارید به جای ماندن در خانه تا جای ممکن بیرون باشید و با دیگران صحبت کرده و در ارتباط باشید. شاید با تعداد زیادی از دوستانتان تماس گرفته و سعی کنید به دیدن آنها رفته و یا با هم قرار بگذارید، اما متأسفانه در این زمینه شانس چندانی نخواهید داشت و نمی توانید به راحتی کسی را با خود همراه کنید. دوستانتان امروز حسابی مشغول کارهای خودشان هستند و وقتی بری تفریح و خوشگذرانی با شما ندارند. سعی کنید از تنهایی خودتان لذت برده و کارهایی را انجام دهید که نیازی به همراه ندارند. دیدار با دوستانتان را برای آخر هفته و وقتی که آنها هم بیکار هستند بگذارید.

🌻 مرداد 🌻
امروز به شرکت در یک جمع و یا فعالیت اجتماعی دعوت خواهید شد که علاقه زیادی به حضور در آن دارید. با حضور در این جمع با افراد مهمی آشنا خواهید شد که دوستی و رابطه با آنها می تواند فرصت های زیادی در برابر شما قرار دهد. با این حال شما کارها و مسئولیت های دیگری هم دارید که باید به آنها رسیدگی کنید و ممکن است با برنامه تان برای حضور در این جمع مشکلاتی را ایجاد کنند. سسعی کنید در ابتدای روز کمی بیشتر به خودتان فشار بیاورید تا بتوانید به موقع کارهایتان را تمام کرده و برای حضور در این جمع آماده باشید. برای انجام این کار تنها به کمی خلاقیت نیاز خواهید داشت.

🪴 شهریور 🪴
امروز رویا پردازی زمان زیادی از شما خواهد گرفت و تمام روز در فکر ماجراجویی های هیجان انگیز خواهید بود. این مسئله به خاطر این است که وضعیت فعلیتان برایتان خسته کننده شده است و دلتان می خواهد کاری کنید که شما را از روند تکراری زندگی نجات داده و حال و هوایتان را تغییر دهد. با این حال نمی دانید چطور باید خودتان را از وضعیت فعلی نجات دهید. سعی نکنید به زور و با اولین ترفندی که به ذهنتان می رسد اوضاع را تغییر دهید. بعدازظهر را با رفتن به جایی که پیش از این نرفته اید بگذرانید تا موجی از ایده های جدید به ذهنتان برسد. این کار باعث خواهد شد حال و هوایتان تغییر یافته و با ذهنی باز برای تغییرات مثبت آماده شوید.

🍂 مهر 🍂
یکی از افراد خانواده با دمدمی مزاجی و رفتار متغیر خود شما را گیج کرده است و نمی دانید چطور باید با این رفتار آزاردهنده ی او مواجه شوید و یا چه واکنشی نشان دهید. زیاد خودتان را درگیر تجزیه و تحلیل رفتار او نکنید. بهترین کاری که از دستتان ساخته است بیان صادقانه ی افکار و نظراتتان است، پس از آن اگر نتیجه ی مورد نظرتان را نگرفتید از او فاصله بگیرید و بگذارید کمی به حال خودش باشد. خیالتان از این که تلاش های این چند وقتتان دیده شده اند راحت باشد. مقامات بالا دست و مدیرانتان زحمات شما را دیده اند و حالا دیگر می توانید برای به دست آوردن پاداشی که کارهایتان برای شما به همراه خواهند داشت آماده شوید.

🍁 آبان 🍁
امروز شما دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی و بیرون از خانه بگذرانید. مسائل خیلی مهمی هستند که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و احساس می کنید فکر کردن به آنها در تنهایی خودتان بهترین کار ممکن خواهد بود. امروز تصمیم گیری برای شما کار ساده ای نخواهد بود، پس فکر نکنید که مجبور هستید حتما در مورد مسائل مهم تصمیم نهایی خود را بگیرید. فعلا فکر کردن به این مسائل را فراموش کرده و سعی کنید از روزتان لذت ببرید. فردا روز بهتری برای فکر کردن به این مسائل خواهد بود. شما نیاز دارید موضوع مهمی را با عشقتان در میان بگذارید، هر چه گفتن این حرف را بیشتر طول بدهید نتیجه ای که خواهید گرفت دورتر از انتظارتان خواهد بود.

🍂 آذر 🍂
ممکن است امروز کمی وقت داشته باشید، که به شما اجازه می‌دهد که به خاطراتی که در ذهن دارید برگردید و به آنها فکرکنید. حتی اگر وقت دوباره ای بدست آوردید و جاییکه زیاد به نظرتان عالی نیست، فرصت دارید که تمام تجربه‌های گذشته خود را تنظیم کرده و ببینید که در آینده چه اتفاقی می‌افتد. در یک موقعیت مشکل ، یک دید و ذهنیت مثبت داشتن می‌تواند اولین قدم مهم در جهت فراموش کردن تجربه‌های ناخوشایند گذشته و التیام بخشیدن به زخم‌های عاطفی گذشته باشد.

🎄 دی🎄
یک صدا به شما می‌گوید که به دنبال آن چیزی که می‌خواهید بروید، ولی صدای دیگری می‌گوید که برای رسیدن آن منتظر بمانید. شما در موقعیت سختی از تصمیم گیری قرار دارید، اما قادرید از راهی که انتخاب کرده اید دفاع کنید. با این وجود،‌ شما هنوز نمی‌دانید که چه کاری درست است. به اضافه، ممکن است مهم نباشد،‌ به خاطر اینکه آخرین پاسخ شما احتمالا آخرین فرصت تان نخواهد بود. و مهم نیست که شما کدام یک را انتخاب کنید. پس، پایتان را از گلیمتان درازتر نکنید،‌ صبر کنید تا زمانیکه گرفتگی تان حل شود. فردا می‌بینید که انتخاب‌های دیگری هم برایتان پیش می‌آید.

❄️ بهمن ❄️
شما احساس می‌کنید ناچارید کارهایی را انجام دهید که این کارها در واقع اصلاً وظیفه شما نیست. اما شما نمی‌توانید بدون اینکه مشکلی درست شود اقدامی‌بکنید. حتی اگر فکر می‌کنید با شما غیر منصفانه رفتار می‌شود بهتر است فعلاً کاری نکنید. پس سعی کنید کارهایی را انجام دهید که مجبور نشوید در مقابل دیگران مقاومت کنید، شما بعدها برای حل کردن این مشکل وقت کافی خواهید داشت.

☃️ اسفند ☃️
شما شاید تلاش کنید خودتان را پشت کلمات برگزیده خود پنهان کنید، اما به هیچ وجه نمی‌توانید قصد و نیت واقعی خود را قایم کنید! تلاش شما برای مرموز بودن و پنهان‌کاری تاثیر منفی و بدی روی دوستان صمیمی‌تان می‌گذارد و باعث می‌شود اطرافیانتان نیز با شما رفتار صادقانه‌ای نداشته باشند. گفتن حقیقت تا موقعی که از روی دلسوزی و محبت باشد، به هیچ کس صدمه نخواهد زد.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا